Moj ljubimac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj ljubimac

Forum sajta Moj ljubimac
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Farme Pasa

Go down 
Autor/icaPoruka
k[ID]007
Pauk
Pauk
k[ID]007


Broj postova : 9
Join date : 25.01.2011

Farme Pasa Empty
PostajNaslov: Farme Pasa   Farme Pasa Icon_minitimesri sij 26, 2011 12:13 am

Sveti Ivan Zelina -- Vlasnik farme pasa Drazen Bogdan (41), protiv kojeg je policija podnijela kaznenu prijavu jer je ispalio tri metka, cime je doveo u opasnost zivot svoje supruge Vesne (35) u njihovoj obiteljskoj kuci u Zagrebackoj ulici 137 u Svetom Ivanu Zelini, izricito negira policijsko izvijesce.

Naime, prema njegovoj prici, koju je potvrdila i supruga, on je u ponedjeljak oko 15:45 sati pucao iz malokalibarske puske u namjeri da zaplasi psa.

"Bernardinka je 24 sata radjala 15 stenadi. To je stara i iznemogla kuja, koja je strahovito smrdila. Prao sam ju i pokusavao joj pomoci, ali nismo se mogli rijesiti tog smrada. U kriticnom trenutku bio sam na dvoristu, a supruga je bila u kuci. Vidio sam kako bernardinka krece prema ulaznim vratima i namjerava uci u kucu. Uzeo sam pusku i ispalio tri metka kako bih je zaplasio i sprijecio da smrad unese u kucu. Kuja se uplasila i skotrljala niza stube, a supruga je istodobno razgovarala na telefon sa svojim ocem i rekla mu da ja pucam. Usao sam u kucu i cuo kako mu to govori, pa sam joj, ne znajuci da je s druge strane moj tast, iz ruke uzeo slusalicu i spustio je. Tast se uplasio, nije znao sto se dogadja, pa je pozvao policiju," rekao je Drazen Bogdan i dodao da je tastu poslije bilo krivo sto je tako reagirao.

"Tu sam pusku koristio samo da bih nasih stotinjak pasa, a i nas same, obranio od bijesnih lisica koje cesto dolaze. Nikada mi ne bi palo na pamet koristiti je u neke druge svrhe, a sto se tice bracnog zivota, ovakav kakav je nas pozelio bih svakome. Mrzim nasilje, pogotovo u obitelji, i zaboljelo me kad je policija objavila da sam pucao prema supruzi," rekao je Drazen Bogdan. (A. Kalina)


Zna li itko tog lika? Farma? Stotinjak pasa? Ne mogu vjerovati. I on je zaradio samo prijavu jer je ugrozio svoju zenu?

Stara iznemogla kuja, smrdi, 15 stenaca, htjela u kucu, on pucao, skotrljala se niz stepenice... A za mjesec i pol u Plavom oglasniku ce pisati: povoljno prodajem stenad bernardinca, moguca dostava...

Ja sam ovo skinuo sa Svijeta ljubimaca.Inace sam ovisnik o kucnim ljubimcima,pa tako da stalno surfujem po internetu trazeci jos neke sladje i zanimljivije vrste pasa i ribica.Evo i Link-a:
http://www.svijet-ljubimaca.com/forum/viewtopic.php?t=370

Mislim da farme pasa nikako nebi trebale da postoje na svijetu.Gledao sam prije neki dan na NATIONAL GEOGRAPHIC kanalu emisiju:Dog Whisperer.Ovaj put,dobrotvorno se prijavio da lijeci pse koji su bili zatoceni u jednoj od farmi pasa.Mnogi od njih patili su od hiperaktivnosti,neki su samo lizali sve sto im se nadje na putu,neki su neprestano lajali,iako su se mazili.Te pse koje je on lijecio,bili su zatoceni u farmi u kojoj je Policija za zivotinje pronasla cak i do 1000 pasa.,,Sve odrasle zenke su bile cuvane dok se nebi okotile.Nakon kocenja,ja bi im davao 65 dana da se prodaju,a ako ih neko ne kupi, ubijao bi ih,dok bi stence prodavao,''rece nepoznati vlasnik farme.
Meni se ovakve stvari stvarno gade! Twisted Evil
[Vrh] Go down
 
Farme Pasa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Adolestencija kod pasa
» Borbe pasa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moj ljubimac :: Psi :: Zloupotreba i mucenje-
Forum(o)Bir: